

Koen Dewulf & Roosje Pertz
Koen Dewulf
Oost-Vlaamse comedian & kleinkunstzanger, brengt herkenbare humor uit het dagdagelijkse zonder schofferend te zijn en klets daar af en toe een mooi eigen muzieknummer tussen.
Heerlijke feel good comedy voor het brede publiek.
Roosje Pertz
Roosjes rake observaties vallen in de smaak bij een breed publiek. Goedgezind en flink, maar niet tè braaf! Roosje gidst je met haar aparte blik langs de geijkte paadjes van de middenklasse.
Over Matinée Dorée
Met Matinée Dorée slaan district Antwerpen, Arenberg en het Stadsmagazijn de handen in elkaar voor een schitterende reeks voorstellingen vol muziek, woord, toneel en comedy. Tickets kosten € 8 (€ 2 aan kansentarief). Een drankje en een portie poffertjes zijn inbegrepen in de prijs!
Minigolf Beatrijs
Deze voorstelling gaat door in Minigolf Beatrijs. Je bereikt Minigolf Beatrijs het makkelijkst met de fiets of het openbaar vervoer. Metrostation Frederik Van Eden (tramlijnen 3, 5, 9 en 15) ligt op wandelafstand.
In je ticket zitten een gratis drankje en een portie poffertjes inbegrepen.
Verder nog honger of dorst? De bar en keuken van Minigolf Beatrijs zijn open vanaf 12:00!
Minigolf Beatrijs
Beatrijslaan 19, 2050 Linkeroever (Antwerpen)
Aanraders voor jou
-
Matinée DoréeWoordKoop tickets
-
Matinée Dorée
Les Blauw
MuziekKoop tickets -
Matinée Dorée
Brokamp & de Maet
MuziekKoop tickets